Adrie Gijsberts erelid Flevoruiters

Gepubliceerd op 10 november 2021 om 21:46

Wat een mooie opkomst gisteravond tijdens de ALV. En ook deze vergadering weer aandacht en een kleine attentie voor alle vrijwilligers binnen onze vereniging, we kunnen tenslotte niet bestaan zonder. De activiteiten commissie, bestaande uit Sylvia van der Weele, Michelle de Waard, Rebecca van de Vossenberg, Debby van Leeuwen en Brechtje en Marja Stoop, werd naar naar voren gehaald als 'vrijwilliger van het jaar'. Door het jaar heen zorgen zij voor de leukste activiteiten en clinics.

Daarnaast hebben we na deze avond een erelid extra binnen onze vereniging. Adri Gijsberts is al sinds jaar en dag aanwezig tijdens de evenementen en altijd te vinden op de plekken waar hulp nodig is. Een terechte benoeming! Iedereen van harte gefeliciteerd en dank voor alle inzet!


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.